Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu

Aktualności

Posted by on 2:47 pm in Aktualności | 0 comments

 

Wspólnota Wojowników Maryi zorganizowała spotkanie dla mężczyzn w kościele bł. Władysława z Gielniowa. Historię swojego powrotu do Boga i walki o życie opowiedział aktor Michał Koterski

Posted by on 6:45 pm in Aktualności | 0 comments

Posted by on 4:43 pm in Aktualności | 0 comments

12 stycznia 2020 roku na Mszy Św. dla dzieci zostali nagrodzeni najbardziej gorliwi uczestnicy Rorat 2019, którzy w czasie Adwentu od poniedziałku do piątku uczestniczyli codziennie w porannej Mszy Świętej Roratniej. Dyplomy i słodkie nagrody otrzymało 20 dzieci ( w tym najmłodsza uczestniczka Anastazja–4 miesiące). W tym dniu została nagrodzona również rodzina Państwa Walczewskich, czuwająca na Roratach rodzinnie. Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, a rodzicom dziękujemy za pomoc i opiekę w dotarciu dzieci na Roraty.

Posted by on 5:31 pm in Aktualności | 0 comments

Przasnyskie kolędowanie 2020. Śpiewajmy kolędy ocalmy pastorałki.

Posted by on 5:23 pm in Aktualności | 0 comments

Posted by on 2:20 pm in Aktualności | 0 comments

Posted by on 1:10 pm in Aktualności | 0 comments

Wszystkim parafianom, sympatykom naszej przasnyskiej Fary życzymy zdrowych, rodzinnych świąt spędzonych w duchu wiary i miłości. Niech narodzony Jezus Chrystus zagości w naszych domach i mieszkaniach.

Posted by on 1:08 pm in Aktualności | 0 comments

W sobotę 21 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe naszych ministrantów. Ks. Ryszard po przeczytaniu Ewangelii, złożył życzenia ministrantom i ich rodzinom. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze przy śpiewaniu kolęd i słuchaniu pastorałek.
Ministranci i Opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza życzą wszystkim parafianom i sympatykom przasnyskiej Fary Błogosławieństwa Bożego! Niech nowonarodzony Jezus przyniesie pokój w Naszych rodzinach i miłość do Naszych serc. Niech każdy z nas znajdzie w tym wyjątkowym czasie chwilę, aby zatrzymać się nad Betlejemską Szopką.

Posted by on 1:06 pm in Aktualności | 0 comments

Swoje święto patronalne obchodził Ks.Dariusz Roliński, wikariusz naszej parafii. Z okazji imienin życzymy naszemu dostojnemu Solenizantowi wielu Łask Bożych i opieki Matki kapłanów, aby kapłańska posługa była źródłem radości i uświęcenia na drodze służby innym. Pamiętajmy o Ks. Dariuszu w naszych osobistych modlitwach.

Posted by on 1:01 pm in Aktualności | 0 comments

W naszej Farnej Parafii zakończyły się rekolekcje adwentowe, które przygotowały nas do przeżycia z wiarą Świąt Bożego Narodzenia. Obyśmy skorzystali z nauk ojca Romualda, który uwrażliwiał nas, że Bóg jest dobry i troszczy się o człowieka. Ojcu Rekolekcjoniście życzymy wielu Łask Bożych i opieki Matki Bożej a nam, byśmy z tęsknotą i otwartością serca przyjęli przychodzącego Zbawiciela. Przyjdź Panie Jezu.