Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu

Aktualności

Posted by on 7:41 am in Aktualności | 0 comments

Posted by on 12:31 pm in Aktualności | 0 comments

Posted by on 10:49 pm in Aktualności | 0 comments

POŻEGNANIE SIOSTRY IZY I KSIĘDZA DARIUSZA
W niedzielę- 19 czerwca 2022r. w przasnyskiej Farze odbyło się uroczyste pożegnanie księdza Dariusza Rolińskiego i siostry Izabeli Karwat, odchodzących do pracy w innych parafiach. Decyzją księdza biskupa Piotra Libery, ksiądz Dariusz został przeniesiony do pracy duszpasterskiej w parafii pw. Św. Bartłomieja w Płocku.

(więcej…)

Posted by on 7:05 am in Aktualności | 0 comments

18 czerwca 2022 roku Oaza Dzieci Bożych wraz z rodzeństwem, rodzicami i babciami oraz z księdzem proboszczem Andrzejem Maciejewskim wyjechała na Pielgrzymkę do Płocka.
Na początku pielgrzymowania Rodzina Dzieci Bożych, odwiedziła Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie uczestniczyła we Mszy Św., którą koncelebrowali ksiądz proboszcz Andrzej Maciejewski oraz ksiądz Adam Przeradzki z Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. św. Brata Alberta w Płocku.

(więcej…)

Posted by on 6:35 am in Aktualności | 0 comments

W czwartek, 16 czerwca obchodziliśmy doroczną uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli tzw. Boże Ciało. Z tej okazji wyruszyła procesja ulicami miasta z parafii Św. Wojciecha do parafii Ojców Pasjonistów do czterech ołtarzy przygotowanych przez grupy modlitewne działające przy obu parafiach. Bóg zapłać wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości i za udział w procesji Bożego Ciała.