Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu

  1. PIESZA PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY Z ROSTKOWA DO PRZASNYSZA

16 września 2023 roku (w sobotę) odbyła się 41. Piesza Pielgrzymka Młodzieży pod hasłem „Zbudujmy dom na skale”. W tym roku pielgrzymka dla młodzieży również rozpoczęła się w Rostkowie o godz. 15:00, gdzie pielgrzymi po nawiedzeniu Sanktuarium pw. św. Stanisława Kostki, pod przewodnictwem biskupa płockiego księdza Szymona Stułkowskiego oraz księży opiekunów, wyruszyli pieszo do Przasnysza. (więcej…)

16 września 2023 roku (w sobotę) odbyła się 41. Piesza Pielgrzymka Dzieci do Rostkowa, pod hasłem „Zbudujmy dom na skale”. Rozpoczęła się ona uroczystą Mszą Św. na placu za naszym kościołem Farnym, której przewodniczył ksiądz biskup Szymon Stułkowski. Po Mszy Św. wszyscy uczestnicy pielgrzymki wyruszyli pieszo do Rostkowa, aby wziąć udział w Festynie Św. Stanisława Kostki. (więcej…)

ODPUST KU CZCI PATRONA MIASTA- ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

W niedzielę- 17 września 2023 roku, w dzień Odpustu ku czci Świętego Stanisława Kostki- patrona dzieci i młodzieży, patrona naszego miasta, naszej diecezji i Polski- w naszej Farze, zebrali się mieszkańcy Przasnysza, aby wspólnie z Władzami miasta, dziękować Bogu za naszego przewodnika i orędownika na drodze do świętości. (więcej…)