Parafia Św. Wojciecha w Przasnyszu

Dziecięce Kółka Różańcowe

KLASA IIa i IIc – PATRON – Św. Tereska od Dzieciątka Jezus

1.Bartosiewicz Wiktoria 2.Budna Katarzyna 3.Dominiak Oliwier 4. Duda Maria 5. Gadomska Paulina6. Goś Alan 7.Jędruszczak Mateusz 8. Kuczkowski Jakub 9. Malińska Adrianna 10. Poniatowski August 11.Rurkowska Oliwia 12. Załęska Zofia 13. Cichocka Maja 14. Jelińska Wiktoria 15. Kuciński Przemysław 16. Kuśmierkiewicz Fabian 17. Palczewska Natalia 18. Rybacka Oliwia 19.Skierkowski Szymon 20. Stępska Julia Zuzanna

KLASA II b – PATRON – Św. Barbara

1. Gotowiec Zuzanna 2. Grądzka Nina 3. Jaguszewska Klaudia 4. Jaguszewska Roksana 5. Kaczmarski Oskar 6. Klarowski Oliwier 7. Koć Aleksandra 8. Kowalska Alicja 9. Kulesza Hubert 10. Makowska Martyna 11. Obojski Kacper 12. Skowrońska Zuzanna 13. Tomaszewski Szymon 14. Ulatowski Jakub 15. Więckowska Lucia.

KLASA II d – PATRON – Św. Dominik Savio

1. Bah Joanna 2. Herman Wojciech 3.Makowski Jakub 4. Orłowska Alicja 5.Pyśk Maja 6.Ruszczyńska Joanna 7.Ruziecka Amelia 8. Sobieraj Krystian 9.Suchodolski Wiktor 10.Sylwestrzak Juliusz 11.Wdowińska Lidia 12.Wolińska Maja 13. Wyszkowska Zuzanna 14. Załoga Amelia 15.Żbikowska Weronika

KLASA IIe -PATRON – Św. Archanioł Michał

1. Głażewska Zofia 2.Głażewski Borys 3.Grędzińska Wiktoria 4.Gruszka Zofia 5.Jażdżyk Iga 6.Kłodowska Zofia 7.Kołakowski Mateusz 8.Kowalska Maja 9.Kuskowski Kryspin 10.Lasota Maciej 11.Olsztyn Antoni 12.Rurkowska Gabriela 13.Smolińska Zuzanna 14.Stryjewska Zuzanna 15.Wendt Oliwia 16.Wieczorek Marcin 17.Wójcik Grzegorz 18.pani Wioletta Sitarska

KLASA III b – PATRON – św. Gemma Galgani

1.Tadrzak Macej 2.Sachmacińska Wiktoria 3.Głodkowska Patrycja 4.Jelińska Michalina 5.Dąbrowski Krzysztof 6.Żebrwski Jakub 7.Kręcin Bartosz 8.Bąkowski Hubert 9.Osowski Bartosz 10.Węchowski Piotr 11.Bizerska Maja 12.Zdunek Maciej 13.Pęczkowski Krystian 14.Sawczenko Emilia 15.Suwińska Natalia 16.Chodacz Jakub 17.Kuczyński Jan 18.Piórkowska Sabina 19.Walterski Bartosz 20.Olender Daria

          KLASA III c – PATRON – św. Tereska od   Dzieciątka Jezus

1.Kobus Mateusz 2.Zuzelski Jan 3.Milewski Igor 4.Nidzgorski Piotr 5.Rutkowski Bartosz 6.Adamkiewicz Antonina 7.Sumińska Maja 8.Burkacka Antonina 9.Soliwodzka Jolanta 10.Zalewska Daria 11.Sosnowska Karolina 12.Morawski Maciej 13.Kocięcki Kacper 14.Woźny Kacper 15.Skwiot Maciej 16.Zbrzeski Jan 17.Kuskowski Jan 18.Goryczko Zofia 19.Sawczenko Julia 20.Makowska Julia

KLASA III d – PATRON – św. Dominik Savio

1.Świątecka Maja 2.Walczewska Klara 3.Kowalczyk Wiktoria 4.Lubińska Oliwia 5.Malinowska Samanta 6.Wawrzeńczyk Ola 7.Zamielska Julia 8.Pawłowski Jakub 9.Malinowska Julia 10.Zębrzuski Adrian 11.Piotrowski Szymon 12.Prusik Alan 13.Lewandowski Jakub 14.Sitarski Dorian 15.Sitarski Alan 16.Budnicki Błażej 17.Bieńkowski Piotr 18.Klarowski Adrian 19.Komorowski Alan 20.Oleś Brajan

KLASA VI b – PATRON -św. Stanisław Kostka

1

1. Bober Izabela – zelatorka 2. Wiśniewska Julia 3. Dominiak Kacper 4. Kuciński Kacper 5. Łapińska Antonina 6. Oleś Natalia 7. Maruszewska Julita 8. Zalewska Oliwia 9. Mórawska Oliwia 10. Kwiatkowska Roksana 11. Mocarska Oliwia 12. Szczepańska Oliwia 13. Szlachetka Amelia 14. Wojtczak Łukasz 15. Mendalka Kacper 16. Wiśniewski Jan 17. Komorowski Adrian 18. Topa Kacper 19. Nidzgorski Andrzej 20. Sylwestrzak Dorian Content goes here

KLASA IV a – PATRON – Jan Paweł II

2

1. Podgórski Norbert 2. Żuchniewski Fabian 3. Kulasiński Brajan 4. Sęk Kacper 5. Jabłońska Kinga 6. Sołowiej Laura 7. Rekosz Karolina 8. Kuligowska Kinga 9. Ujazdowska Aleksandra 10. Chmielewska Paulina 11. Soból Dominika – zelatorka 12. Wójcik Zuzanna 13. Gruszka Barbara 14. Jaroszewska Patrycja 15. Borkowska Gabriela 16. Boroń Zuzanna 17. Cesarek Zuzanna 18. Dec Wiktoria 19. Kaweczyński Bartosz 20. Walczak Maja

KLASA IV b – PATRON – Dzieci z Fatimy Hiacynta i Franciszek

3

1. Michalska Nikola 2. Borkowska Karolina 3. Dęby Zuzanna 4. Hein Aleksandra 5. Kowalski Kacper 6. Kałasiewicz Jakub 7. Sołtys Katarzyna 8. Szemplińska Oliwia 9. Węglicka Kornelia 10. Jelińska Julia 11. Olsztyn Dominik 12. Pszczółkowski Tomasz 13. Kowalska Karolina 14. Chudy Maja 15. Filipowicz Karolina 16. Gieronim Karolina 17. Woźniak Dominika 18. Tadrzak Maja 19. Piórkowska Gabriela 20. Tyniecki Jerzy – zelator

KLASA III a – PATRON – św. Bernadeta Soubirous

4

1. Kurowicka Julia 2. Goś Alicja 3. Tułowiecki Cyprian 4. Maruszewska Maja 5. Soból Damian 6. Sołowiej Antoni 7. Lewandowski Bartosz 8. Wojtkowiak Adrian 9. Kowalczyk Aleksander 10. Miecznikowski Karol – zelator 11. Wróblewska Gabriela 12. Olsztyn Zuzanna 13. Jeznach Anna 14. Lewandowska Aleksandra 15. Bober Aleksandra 16. Poniatowska Jowita 17. Sitarski Wiktor 18. Łada Bartosz 19. Sobierajski Mateusz 20. Królikowska Maja

KLASA IV c – PATRON – św. s. Faustyna

5

1. Rogowska Jessika 2. Morawska Magdalena 3. Maruszewska Oliwia 4. Liszewski Michał 5. Soliwodzki Mateusz 6. Cichocki Tomasz 7. Palczewski Oliwier 8. Zajkowski Jakub 9. Zalewski Dawid 10. Chełchowski Bartosz 11. Domański Kacper 12. Żebrowski Kacper 13. Malinowski Mateusz 14. Szczyglak Jakub 15. Kowalczyk Antoni 16. Cichocka Julia 17. Nosarzewski Łukasz 18. Nidzgorski Jakub 19. Sołtys Jakub – zelator 20. Liberadzki Michał

KLASA Va – PATRON –  św. Antoni

1.Cichocki Klaudiusz 2. Ciesielski Maciej 3. Fabisiak Katarzyna 4. Filipowicz Zuzanna 5. Galewski Jakub 6. Goździewska Julia 7. Grzywińska Maria 8. Kręcisz Martyna 9. Maruszewski Kacper – zelator 10.Milewska Gabriela 11. Mocek Eryk 12. Pawelczyk Julia 13. Rechlińska Natalia 14. Ropelewski Dominik 15.Silski Stanisław 16.Wesołowski Daniel 17.Wisłocki Alan 18.Zadrożna Oliwia 19. Piotr Budny z kl. 5d ,20. Kamil Suwiński z kl. 5d

KLASA Vb PATRON – Św. Archanioł Gabriel

1. Adamkiewicz Mikołaj 2.Bońkowski Bartosz 3.Borkowska Martyna 4.Durka Karolina 5. Kamiński Paweł 6.Kowalska Aleksandra 7.Koziołek Sandra 8.Krawczyk Andrzej 9.Kwiatkowska Alicja 10.Makowski Marcin 11.Nowotka Daria 12.Olewniczak Katarzyna 13.Opalach Aleksandra 14.Pragacz Julia 15.Wendt Kacper 16.Wilga Angielika 17.Wolska Julita 18.Zaborowski Kacper 19.Żebrowska Nicole 20. Żokowska Zofia

KLASA Vc –  PATRON – Św. Jan Paweł II

1.Bieńkowska Natalia 2.Bober Ilona 3.Bochniak Oliwia 4. Brykała Michał 5. Bulicki Szymon 6.Dobrzyńska Maja 7. Grabowski Mikołaj 8. Grzyb Kamila 9. Kapuścińska Aniela 10. Konkolewski Jacek 11. Kościesza Dominika 12. Michalski Wojciech 13. Morawska Nadia 14. Paprocka Maria- zelatorka 15. Pszczółkowska Alicja 16. Rek Julia 17. Ślubowski Adam 18. Wach Małgorzata 19. Wietrzykowska Wiktoria 20. Woźniak Zuzanna

    KLASA Vd-  PATRON –  Św . Stanisław Kostka

1.Bońkowski Hubert 2.Czajkowska Eliza 3. Czyżewska Kaja 4. Galicka Wiktoria 5. Kiersikowska Natalia6. Kraska Elżbieta 7.Krasnowski Krzysztof 8.Lasota Hubert 9.Mędrzycki Marek 10. Morawski Szymon 11. Pęczkowska Julia 12. Podlasiak Łukasz13. Sikorski Eryk 14.Śmigielski Ignacy 15. Walczewski Kacper 16.Wieczorek Bartosz- zelator 17.Wróblewski Mateusz 18.Zadrożna Zuzanna 19. Żbikowska Alicja 20. Żuchniewski Adam

KLASA VI c – PATRON – bł. Karolina Kózkówna

6

1. Tomaszewska Zuzanna – zelator 2. Roman Julia 3. Wartacz Aleksandra 4. Piotrowska Aneta 5. Bloch Monika 6. Kunkowska Karolina 7. Masztalerz Maciej 8. Sobierajska Marta 9. Bieńkowski Karol 10. Szpara Adam 11. Dęby Mateusz 12. Zaborowska Izabela 13. Kordek Wiktoria 14. Pogorzelska Sandra 15. Szemplińska Lena 16. Lange Emilia 17. Makowski Adrian 18. Goszcz Kamila 19. Radomska Julita 20. Chylińska Wiktoria

KLASA VI d – PATRON – św. Maria Goretti

7

1. Nowotka Otylia 2. Kowalczyk Julia 3. Chmielińska Alicja 4. Bobińska Patrycja 5. Krajewska Natalia 6. Piotrowska Ewelina – zelatorka 7. Kowalska Aleksandra 8. Szypulski Daniel 9. Mamiński Kamil 10. Kraska Wiktoria 11. Tomaszewska Oliwia 12. Jóźwicka Klaudia 13. Rutkowski Szymon 14. Olewniczak Piotr 15. Kaczorek Bartosz 16. Kręcisz Piotr 17. Marchliński Jakub 18. Sitarski Alan 19. Sitarski Dorian 20. Malinowska Julia

10.KLASA VI a – PATRON – św. Gabriel od M.B.B.

 1.Trzecińska Katarzyna 2.Cieślewska Oliwia 3.Więchowska Julia 4.Mórawski Marek 5.Woliński Radosław 6.Kolwicz Wiktoria 7.Maruszewska Zuzanna 8.Marchewka Weronika 9.Górecha Julia 10.Miecznikowska Klaudia 11.Janus Karolina 12.Niksińska Agniesza 13.Wiliński Adam 14.Krośnicki Kacper 15.Morawski Dariusz 16.Bońkowki Jakub